img

ارائه خدمات نرم افزاری به وسیله متخصصان با تجربه

شرکت توسعه و فناوری امین پردازش به وسیله ی تیم های برنامه نویسی خود بهترین و بروزترین نرم افزار ها را به شما ارائه خواهد کرد.

تخصص تیم های کد نویس شرکت توسعه و فناوری امین  پردازش بر روی سیستم عامل های اندروید ، ios وب ، ویندوز و … قابل اجراء میباشد

خدمات کلی ارائه نرم افزار ها

User Experience
User Experience
UX یا همان تجربه کاربری ، ارتباط حسی است که کاربر هنگام کار با نرم افزار و سایت شما برقرار میکند. این رابطه را طراحان ما به خوبی می شناسند و با بررسی نیاز و ایده شما قادرند با درک صحیح حس مثبتی را در کسب و کارتان ایجاد کنند
user interface
user interface
UI یا همان رابط کاربری در واقع آن طرحی است که کاربر هنگام کار با نرم افزار آنرا دیده و در ارتباط می باشد. طراحان ui شرکت امین پردازش در راستای تحقق ux طرح هایی زیبا و برگرفته و از استانداردهای متریال دیزاین ایجاد میکنند.
پشتیبانی
پشتیبانی
قطعا شما پس از توسعه کسب و کارتان نیاز به پشتیبانی نرم افزارتان دارید ، شرکت بصورت سه ماهه پشتیبانی رایگان برای مشتریان خود دارد .

کد نویسی بهینه و کارامد

شرکت توسعه و فناوری امین پردازش با نظارت بر تیم های برنامه نویسی در نظر دارد بهترین و بهینه ترین خروجی را از کد ها داشته باشد که اگر نیاز به بروزرسانی یا تغییر کد ها باشد ، این کار براحتی انجام شود .
img